Jak wypełnić ankietę, czyli innowacja roku 2019

Obok nowych pytań i ankiety, która uwzględnia najnowsze trendy w dziedzinie odpowiedzialnego biznesu, w tym roku wprowadzamy też inną, ważną zmianę. To wypełnianie ankiety za pomocą aplikacji. Dokładną instrukcję wyjaśniającą kolejne kroki można pobrać w formacie Word lub PDF. Tu przekazujemy zaś podstawowe informacje.

Jakie kolejne kroki należy podjąć, by wypełnić ankietę?

  1. Należy zarejestrować się w aplikacji, która daje nam możliwość wypełnienia tegorocznej ankiety. Aplikacja ta znajduje się pod adresem ankieta.rankingodpowiedzialnychfirm.pl
  2. Po rejestracji, należy potwierdzić adres poczty elektronicznej podany w trakcie rejestracji – wystarczy kliknąć link przesłany automatycznie  e-mailem
  3. Po zalogowaniu się do aplikacji należy rozpocząć jej wypełnianie klikając przycisk „wypełnij”. Dobra wiadomość jest taka, że aplikacja pamięta wprowadzone odpowiedzi nawet, jeśli nie dokończymy wypełniania w trakcie jednej sesji. Do ankiety można zatem wracać wiele razy i dopiero po zakończeniu prac zatwierdzić jej wysyłkę.
  4. Można pobrać wersję ankiety możliwą do przesłania e-mailem lub wydrukowania – np. na potrzeby konsultacji w różnych działach. Wystarczy skorzystać z przycisku „pobierz”.
  5. Jeśli przez pomyłkę klikniemy przycisk oznaczający zakończenie wypełniania ankiety, można tę czynność cofnąć – kontaktując się z organizatorami pod adresem ranking_csr@rankingodpowiedzialnychfirm.pl. Jeśli to będzie możliwe (np. jeśli nie rozpoczął się jeszcze proces weryfikacji), funkcja wypełniania ankiety zostanie przywrócona. Za każdym razem taka prośba będzie rozpatrywana indywidualnie.

W razie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt.

Do państwa dyspozycji jest telefon: 601 21 58 97 lub e-mail: ranking_csr@rankingodpowiedzialnychfirm.pl.

Scroll to Top