Jak to było w 2007 roku, czyli pierwszy Ranking Odpowiedzialnych Firm

Ranking Odpowiedzialnych Firm ma już ponad 13 lat, a za mniej niż pół roku ruszy jego czternasta edycja. Oczywiście - jak zawsze - nowy ROF będzie obfitować w interesujące pytania, zgodne z najnowszymi trendami. A o co pytaliśmy w pierwszej edycji? Tutaj można pobrać i przeczytać edycję z 2007 roku, która została opublikowana w biznesowym miesięczniku Manager Magazin.

W publikacji tej znajduje się też zestawienie firm, które wzięły udział w pierwszej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm (wówczas nazywał się on Good Company Ranking). W poniższym quizie za poszczególne pytania otrzymamy tę samą liczbę punktów, co w zestawieniu z 2007 roku. Maksymalna liczba, którą wówczas można było uzyskać to 2880 punktów. Warto sprawdzić, na którym miejscu teraz znalazłaby się firma i jak dużo punktów by zdobyła. I jeszcze: jak bardzo zmienił się CSR przez nieco ponad dekadę?

Jeśli poniżej podadzą Państwo adres e-mail, otrzymają Państwo pytania wraz z udzielonymi odpowiedziami. Dane te nie są rejestrowane, poza użyciem do wysłania automatycznej wiadomości i nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu.

Quiz można wypełniać dowolną liczbę razy i eksperymentować wedle życzenia. 🙂

Scroll to Top