Instrukcja logowania i wypełniania ankiety ROF 2022

Ranking Odpowiedzialnych Firm 2022 wykorzystuje w tym roku inną aplikację niż w poprzednich latach, więc nie działają konta, które zostały wówczas utworzone. Konieczne jest ponowne zalogowanie. Tym razem adres aplikacji to www.kozminskihub.edu.pl – jest ona oparta na formularzach Google’a i powinna być łatwa w obsłudze. Oto kroki, które należy podjąć, by rozpocząć wypełnianie ankiety:

  1. Logowanie – należy utworzyć nowe konto. Proces logowania jest bardzo prosty.
  2. Kolejny krok to wybór wydarzenia – oczywiście klikamy na Ranking Odpowiedzialnych Firm 2022.
  3. Następnie tworzymy grupę (pewnie najlepiej wpisać tu nazwę firmy) oraz akceptujemy ją. Do grupy można też doprosić inne osoby, dzięki czemu nad wypełnianiem formularza można łatwo pracować wspólnie.
  4. Po stworzeniu grupy (a także po kolejnych logowania do aplikacji), pojawi się ekran z wstępem do ROF. Aby rozpocząć wypełnianie ankiety, należy kliknąć przycisk znajdujący się po prawej stronie (tu „send task”).
  5. Wówczas przejdziemy do ekranu, na którym widać ankietę. Czasem trzeba chwilkę poczekać, jeżeli ankieta się nie pojawia. Jeśli jednak nie pojawi się w ogóle – poproszę o zgłoszenie.
  6. Jeśli powyższy ekran przewiniemy niżej, zaczynają się pojawiać pytania. Odpowiedzi „tak/nie” wraz z miejscem na komentarz lub potrzebne linki albo dodatkowe wyjaśnienia. 
  7. Po wypełnieniu całej ankiety, należy ją wysłać, klikając przycisk na dole. Wymagane jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
Scroll to Top